Reference & Sponzoring

 

Reference

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzoring


Naše firma pravidelně sponzoruje a dobročinně přispívá na různé sportovní a kulturně-charitativní akce.


   Firma přispívá na chod Tělocvičné jednoty Sokol Holice, jehož jsou zároveň majitelé a zaměstnanci členy. Další sponzorovaný klub se jmenuje RC BUGGY Horní Jelení, kde se pravidelně pořádají celorepublikové závody  RC modelů terénních speciálů. V minulosti také firma přispívala amatérskému fotbalovému klubu Ac Sparta Podhráz, aktivně působícímu v Pardubickém kraji. Dalším sportovním družstvem, které naše firma sponzorovala, byl Tenisový Klub Holice hrající naší krajskou soutěž.

   Mezi kulturně-charitativní akce můžeme zařadit každoroční sponzorování Adventního koncertu pořádaného Gymnáziem Dr. Emila Holuba v Holicích, jehož výtěžek je odeslán na charitativní akci Adventní koncerty pořádanu Českou televizí. Takto získané příspěvky jsou následně rozeslány českým spolkům a občanským sdružením pomáhajícím handicapovaným lidem a malým dětem. Dalším sponzorovaným sdružením je holické rodinné a vzdělávací centrum Holoubek určené pro maminky s malými dětmi.
    
     Mezi nejnovější příjemce našich sponzorských darů patří Občanské sdružení záchranné pacičky pomáhající opuštěným zvířátkům v návratu k novým majitelům.
 

  
  

Občanské sdružení PacičkyRC Buggy Divkoé JeleníRodinné centrum HoloubekSokol Holice